Whatsapp iletişim hattı

Hakkımızda

Ihlamur Kız Öğrenci Yurdu Aydın

Ihlamur Kız Öğrenci Yurdu Aydın

 

Hedefleriniz doğrultusunda elde ettiğiniz başarınızı ve bu zorlu yolda hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan aileleriniz ile yarınlarınıza ışık tutan öğretmenlerinizi kutlarız.

Özel Ihlamur öğrenci yurtları Aydın/Merkez, İstanbul/Avcılar ve İstanbul/Beşiktaş'ta bulunan şubelerimiz ile 500 öğrenciye modern, hijyenik, konforlu ve aile sıcaklığının olduğu bir ortamda konaklama imkanı sağlamaktadır.

Aydınlık yarınlarınıza adım atacağınız eğitim hayatınızda başarılar diliyoruz.

 

MİSYONUMUZ

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk´ün ilke ve inkılapları doğrultusunda çağdaş yönetim anlayışı ile öğrencilerimize bu meşhakatli yolda ailelerinin eksikliğini hissettirmeden güler yüzümüzle konforlu, huzurlu ve güvenli bir ortamda başarılarına katkıda bulunmaktır.

Bu prensip ve fikirleri esas alan Aydın Ihlamur Kız Öğrenci Yurdu sektöründe lider olmayı hedefleyerek, eğitim hayatınızdaki konaklama ve iaşe ihtiyacınızı beklentilerinizin üzerinde karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Aydın'ın En Gözde Kız  Yurdu

En Geniş, konforlu ve ferah odalarımzda kız öğrencilerimiz ağırlamaktayız. 1,2,4 ve 6 kişilik oda seçeneklerimizle hem bütçenize hem de konforunuza uygun oda seçeneklrimiz ile Aydın'ın gözde kız yurduyuz.

Aydın'ın En Merkezi Konumu

Öğrencilerimizin Aydın Adnan Menderes Üniversite'sine gitmek için 50 metre ilerideki toplu taşıma araçlarının durağına giderek otobüs yada doluşmuşlara binmesi yeterlidir