Whatsapp iletişim hattı

Açık Büfe Kahvaltı Aydın Kız Öğrenci Yurdu

Ihlamur Kız Öğrenci Yurdu Aydın

Zengin Kahvaltı Menüsü

Yurdumuzda açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeği ( 4 çeşit ) ücretsiz olarak verilmektedir.

Açık Büfe Yemekler

Aydın Kız Öğrenci Yurdumuzda sizlere sunulan tüm yemekler ev yemeği lezzetinde ve açık büfe olarak sabah ve akşam saatlerinde özenle temizlenen yemekhanemizde ve hijyenik koşullarda hazırlanmaktadır. Anne mutfağından çıkmışcasına profesyonel aşçı ve yardımcılarımız tarafından hazırlanan yemeklerimiz ile öğretim hayatınızda ihtiyacınız olan tüm enerjiyi sağlıklı bir şekilde alabilirsiniz.

Zengin Kahvaltı Menümüzle Gününüze Lezzet Katın!

Aydın Kız Öğrenci Yurdumuzda, güne zinde bir başlangıç yapmanız için zengin bir kahvaltı menüsü sizleri bekliyor! Sabahın erken saatlerinden itibaren mis gibi kahve kokusu ve taptaze lezzetlerle donatılmış açık büfe kahvaltılarımızla gününüzü enerjik bir şekilde başlayabilirsiniz. Üstelik, yurdumuzda sunulan açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeği (4 çeşit) ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır.

Açık Büfe Yemekler:

Aydın Kız Öğrenci Yurdumuzda sunulan tüm yemekler ev yemeği lezzetinde ve açık büfe olarak sabah ve akşam saatlerinde özenle temizlenen yemekhanemizde ve hijyenik koşullarda hazırlanmaktadır. Anne mutfağından çıkmışcasına profesyonel aşçı ve yardımcılarımız tarafından hazırlanan yemeklerimiz, öğretim hayatınızda ihtiyacınız olan tüm enerjiyi sağlıklı bir şekilde almanızı sağlar.

Bu enfes lezzetlerle dolu kahvaltı menümüzle gününüzü güneş gibi aydınlatın ve öğrenim hayatınızı daha keyifli hale getirin. Sizleri, sağlıklı ve lezzet dolu kahvaltılarımızla Aydın Kız Öğrenci Yurdumuza bekliyoruz!

Kahvaltılarımız